درباره ما

همچنین به عنوان BS و تقلب شناخته می شود. همه کارتهایشان را رو به رو بازی می کنند و به گروه می گویند که چه بازی می کنند. کسی را باور نمی کنید؟ صدا کنید ، “من شک دارم!”

نمای کلی بازی تقلب و قوانین آن

بازی با ورق “تقلب” یا “من به آن شک دارم” نشان می دهد که شما واقعاً چقدر دوستان خود را می شناسید و کدام یک از شما بهترین چهره پوکر را دارد. بهترین فریب دهنده باشید تا پیروز از آن دور شوید. نتوانید فریب خود را پنهان کنید و ممکن است همه کارت ها را در دست بگیرید.

آنچه شما نیاز دارید

یک کارت استاندارد (بدون جوکر)
3 بازیکن یا بیشتر

قوانین تقلب

کارت ها را به طور یکنواخت کنار بیاورید. اگر باقیمانده ای وجود دارد ، آنها را به صورت ابتدای شمع دور انداختن در مرکز جدول قرار دهید.

بازی با پخش کننده در سمت چپ فروشنده آغاز می شود. او آس ها را در دست خود روبه روی بر روی توده دور ریخته قرار می دهد و بازی خود را روی میز اعلام می کند: “یک آس”. اگر بازیکن فاقد آس باشد ، یا اگر می خواهد بیش از یک کارت خلاص شود ، ممکن است هنگام اعلام خبر: “دو آس” بلوف بزند و کارت های غیر آس را بازی کند. بازیکن بعدی 2s بازی می کند ، بازیکن بعدی 3s و غیره بازی می کند. اگر بازیکن اعلامیه ای را باور ندارد ، می تواند فریاد بزند ، “تقلب کنید!” شخصی که کارتها را بازی می کند باید آنها را برگرداند و به رقیب نشان دهد که بلوف می زند یا نه. بازیکنی که گرفتار بلوف شده باید کل شمع دور انداخته را برداشته و به دست خود اضافه کند. اگر بازیکنی که به چالش کشیده شده بلوف نمی زند ، باید رد شود. هنگامی که درجه بازی به Kings می رسد ، سپس به Aces برمی گردد و اعداد دوباره شروع می شوند.

چگونه برنده شویم

اولین بازیکنی که از شر همه کارتهای خود خلاص می شود برنده می شود. معمولاً این اولین بازیکنی است که در واقع آخرین کارت را دارد که باید به نوبت او بازی شود.

بلوفی مثل یک حرفه ای

پدربزرگ و مادربزرگ های مسئول ممکن است نگران باشند که این بازی به بچه ها دروغگو بودن را یاد می دهد. نه واقعا. این بازی به کودکان این امکان را می دهد که رفتار دروغگوها و حقیقت گویان را که مهارت مهمی در زندگی است ، مشاهده کنند.

تماس با “تقلب” خطرناک است اگر اشتباه فهمیدید و کارتهای زیادی در قسمت انباشته وجود دارد ، باید همه آنها را بردارید. هرچه به پایان بازی نزدیک تر می شوید ، خطرناک تر می شوید. با این حال ، گرفتن تقلب برای بازیکنان نیز خطرناک است ، بنابراین بازی آنها ممکن است با احتیاط بیشتری انجام شود. ترفند! تاکتیک مورد علاقه من این است که دیگران را فریب دهند و فکر کنند من تقلب می کنم ، در حالی که تقلب نمی کنم. برای این کار بگویید که من 3 10 تا در دست دارم. من 3 کارت مختلف بازی می کنم و ادعا می کنم 3 10 کارت هستند.

اگر از این موضوع دور شوم ، در نوبت بعدی من دوباره 3 10 بازی می کنم ، اما این بار در واقع 3 10 بازی می کنم. اگر بازیکنان دیگر توجه کرده اند ، ممکن است متوجه شوند که من دو بار همین کار را انجام داده ام و “تقلب” را صدا می کنم. نحوه عملکرد این بستگی به مهارت بازیکنان دیگر دارد که چقدر ساده اندیشیده می شوند و اینکه چقدر می توانند از طریق شما ببینند. تغییرات تقلب بدون محدودیت به ارزش بازی کنید این نسخه مورد علاقه من است. بازیکنان می توانند به جای محدود کردن بازی با قوانینی در مورد مقادیر بازی در هر نوبت ، هر مقدار کارت را که دوست دارند بازی کنند. این بدان معناست که بازیکنان مجبور به دروغ گفتن نخواهند شد ، مگر اینکه خودشان تصمیم بگیرند. با این حال ، دروغ جواب خواهد داد زیرا برنده احتمالاً بازیکنی است که موفق می شود بیشترین کارت ها را از بین ببرد.

بازی رو به پایین یا رو به بالا بازیکنان فقط باید یک نفر رو به پایین یا یکی رو به بالا بازی کنند. این نسخه به این معنی است که بازیکنان مجبور می شوند که بیشتر اوقات تقلب کنند. اجازه تقلب در تعداد کارتها را بدهید در Cheat معمولی ، نباید در مورد تعداد کارتهایی که بازی می کنید دروغ بگویید ، به عنوان مثال ، اگر گفتید که 3 10 بازی می کنید و در واقع 4 کارت بازی می کنید ، تقلب مناسب است. با این حال ، می توانید موافقت کنید که اجازه این نوع تقلب را بدهید. این شکل تقلب را به همان شیوه تقلب های دیگر به چالش بکشید. جوکرها را وارد کنید جوکرها را به عنوان کارت های وحشی وارد کنید. بازیکنان باید در مورد ارزش خود دروغ بگویند تا از شر آنها خلاص شوند. نوشیدن بازی تقلب معمولاً به عنوان یک بازی نوشیدنی انجام می شود. همین قوانین ، اما اگر بازیکنان گرفتار تقلب شوند ، یا اگر کسی را به اشتباه متهم به تقلب کنند ، مجبور به نوشیدن هستند. تقلب تصادفی شما به 2 بسته کارت یکسان نیاز دارید. بدون اینکه به کسی نشان داده شود ، از یک بسته مثلاً 5 کارت را انتخاب کنید و آنها را با بسته کامل مخلوط کنید. سپس مثل قبل تقلب کنید ، اما با عدم اطمینان بیشتر ، زیرا بازی همزمان 5 کارت یا بیشتر امکان پذیر است.

حتی ممکن است کسی 8 نوع داشته باشد. سوال ها و جواب ها سوال: اگر نتوانید در Cheat کارت بازی کنید ، چه می کنید؟ پاسخ: شما باید دروغ بگویید و وانمود کنید که یک کارت / کارت دارید که می توانید بازی کنید! این نکته تقلب است. س :ال: چطور می توان شمع دور انداختن بازی کارت را تقلب کرد؟ پاسخ: اگر گرفتار تقلب شدید باید آن را بردارید! س :ال: آیا وقتی کارت Cheat نیست ، می توانید کارت ها را پایین بگذارید؟ پاسخ: نه ، همه باید منتظر نوبت خود باشند. من فکر می کنم شما می توانید نسخه ای را امتحان کنید که در آن می توانید به هر ترتیب بازی کنید ، اما مطمئن نیستید که چقدر خوب کار می کند ، ممکن است خیلی آنارشیک باشد! شما باید نوعی قانون در مورد ترتیب بازی داشته باشید. سوال: اگر هنگام بازی بازی تقلب یک کارت برای شما باقی بماند چه اتفاقی می افتد؟ پاسخ: برای برنده شدن شما باید آن را بدون تقلب یا بدون اینکه تقلب از شما خواسته شود بازی کنید! س :ال: آیا شما به همان تعداد کارتهای قبلی نیاز دارید که کارت بازی کنید؟ پاسخ: خیر ، در بیشتر بازی های تقلب وجود ندارد ، اگرچه شما می توانید با استفاده از این قانون به عنوان یک گزینه برای سخت تر کردن بازی بازی کنید! س :ال: در Cheat برای 7 بازیکن چند کارت دارید؟ پاسخ: شما با تمام کارتها معامله می کنید بنابراین 4 بازیکن 7 کارت می گیرند و 3 نزدیکترین فروشنده 8 کارت. با این حال من فکر می کنم Cheat با کارتهای بیشتر بهتر کار می کند ، بنابراین با این تعداد بازیکن سعی می کنم از دو بسته کارت استفاده کنم. سوال: آیا می توانید ادعا کنید که هیچ یک از رتبه های لازم در Cheat را ندارید؟

پاسخ: خیر – اگر درجه مورد نیاز وجود داشته باشد ، همیشه باید ادعا کنید که برخی از آنها را در اختیار دارید (خواه این کار را انجام دهید یا نکنید!) سوال: در ابتدای بازی ، هر بازیکن باید چند کارت بگیرد؟ پاسخ: شما باید کل کارتها را حل و فصل کنید تا به تعداد بازیکنان بستگی داشته باشد. در این بسته 52 کارت وجود دارد بنابراین اگر 3 بازیکن وجود داشته باشد ، 2 کارت 17 کارت و 18 کارت دیگر در اختیار شما قرار می گیرد. اگر بیش از 6 یا 7 بازیکن دارید می توانید با 2 بسته کارت کنار هم بازی کنید بهتر است. سوال: آیا از همه کارتها برای بازی Cheat استفاده می کنید؟ پاسخ: بله ، شما با کارتهای کاملاً بسته ای بازی می کنید. سوال: چه اتفاقی می افتد که حریف شما هنگام بازی تقلب همه کارتها را داشته باشد؟

پاسخ: شما هیچ کارت نخواهید داشت ، بنابراین برنده خواهید شد! سوال: اگر یک جوکر داشته باشم چه اتفاقی می افتد؟ پاسخ: من معمولاً بدون شوخی بازی می کنم ، بنابراین قبل از بازی هر جوکر را از بسته خارج می کنم. با این حال ، اگر می خواهید می توانید جوکرها را در بازی نگه دارید و از آنها به عنوان “wildcard” استفاده کنید. شما باید دروغ بگویید و بگویید آنها چیز دیگری هستند تا از شر آنها خلاص شوید.

 

دکمه بازگشت به بالا