علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

اجرا نشدن کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

برای رفع کردن علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر شما باید موارد زیادی را در نظر بگیرید و بهتر است در صورت مواجه شدن با هرکدام از مشکلات اجرای بازی بر روی شبیه ساز، ابتدا شبکه و اینترنت را چک کنید، زیرا این موضوع در شبیه سازها اولیت زیادی دارد.

علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر می تواند به دلیل بروز مشکلات زیادی باشد و یادگیری موارد مختلف به وجود آمده درهنگام نمایش این خطاها به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی این بازی را بر روی شبیه سازها نصب کنید و در صورت بروز مشکل آنها را سریعا رفع نمایید. این بازی را می توانید به کمک شبیه سازهای مختلف بر روی رایانه خود اجرا و تجربه کنید. به کمک این روش شما می توانید هر نوع مشکلی که در این بازی به وجود می آید را به آسانی رفع کنید و بازی را به صورت مناسب بر روی یک شبیه ساز اجرا کنید.

یادگیری و رفع کردن این خطاها به شما کمک می کند تا عملکرد بهتری در بازی بر روی رایانه داشته باشید و با اف پی اس بسیار مناسب روند اجرای این بازی را کنترل کنید. به دلیل نیاز به استفاده از شبیه ساز، این احتمال وجود دارد که شما نیاز به انجام کارهای مختلفی برای اجرای بهتر بازی بر روی رایانه داشته باشید. این شبیه سازها به شما کمک می کنند تا بتوانید بازی های موبایل را با نرخ فریم مناسبی بر روی رایانه اجرا کنید، اما برای استفاده از آنها، شاید با خطاهای مختلف روبرو شوید که برای رفع آنها بهتر است این آموزش را تا آخر دنبال کنید.

علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر و مشکلات شبکه

علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر می تواند به دلیل مشکل در ارتباط شما با اینترنت باشد. به منظور رفع مشکل این بخش، می توانید ارورهای مختلفی مانند کدهای خطای 28،50،51 را رفع کنید. بهتر است در صورتی که خطاهایی مانند این موارد را مشاهده کرده اید، یک بار کانکشن خود را به اینترنت بررسی کنید. و از اتصال خود به اینترنت مطمئن شوید.

همچنین با تغییر دادن اینترنت خود و بررسی کردن اجرای بازی به کمک یک اینترنت پرسرعت، در صورت رفع نشدن مشکل، باید از برنامه های خاصی برای کاهش پینگ خود استفاده کنید تا بتوانید وارد بازی شوید. کالاف دیوتی در برخی از کشورها با مشکل اتصال به سرور مواجه است و شما برای اجرای این بازی، باید از یک اینترنت مناسب و پرسرعت استفاده کنید، زیرا بیشتر مشکلات مربوط به شبکه، به دلیل وجود پینگ بالا می باشد.

مطلب مرتبط: رفع بن شدن کالاف دیوتی موبایل

به کمک برنامه های کاهش دهنده پینگ می توانید این موضوع را رفع کنید و عملکرد بهتری نیز در بازی داشته باشید. اما در صورت رفع نشدن مشکل خود در هنگام ورود به بازی، کافی است که بر روی گزینه تعمیر کردن (repair) در صفحه اول بازی کلیک کنید تا روند نصب و بررسی مشکلات بازی به صورت خودکار انجام شود، با این روش اگر مشکلی در فایل های اصلی بازی و مخصوصا در بخش شبکه به وجود آمده باشد، به راحتی رفع می شود و می توانید با دانلود کردن یک بخش بسیار کم از دیتای اصلی بازی، مجددا از بازی لذت ببرید.

برخی از پورت های شبکه به دلیل وجود مشکلاتی مانند اتصال به شبکه جهانی، با مشکل مواجه اند و شما برای رفع کردن این مشکل نیازمند استفاده از فیلترشکن برای اجرای این بازی هستید بر روی برخی از سرورها هستید. خوشبختانه افرادی که از اینترنت های پرسرعت ADSL و VDSL برای اجرای بازی استفاده می کنند، در این زمینه با مشکلات کمتری روبرو هستند، اما اگر از اینترنت های ایرانسل و همراه اول استفاده می کنید، باید این مشکل را نیز رفع کنید.

کاهش مشکلات مربوط به سیاه بودن صفحه

اگر در هنگام اجرا کردن بازی، تنها صدای پس زمینه بازی را می شنوید و صفحه مانیتور شما سیاه است، این احتمال وجود دارد که کارت گرافیک شما با مشکل مواجه شده باشد. برای رفع کردن این مشکل باید ابتدا از به روز بودن کارت گرافیک خود مطمئن شوید و حتما آن را به کمک یک آپدیت، به روزرسانی کنید.

در بسیاری از موارد، وجود برنامه های جانبی مانند سرویس های .net و DirectX که مخصوصا اجرای بهتر بازی بر روی ویندوز است، اهمیت زیادی دارد و حتما باید این موارد را نیز بر روی سیستم عامل خود نصب نمایید.

همچنین مطمئن شوید که از یک شبیه ساز مناسب و مخصوص برای اجرای بازی استفاده کنید. در بسیاری از شرایط، این احتمال وجود دارد که بازی شما بر روی یک شبیه ساز اشتباه نصب شده باشد و بازی نمی تواند به خوبی کار کند. از بهترین شبیه سازها برای اجرای بهتر بازی، می توان به GameLoop و Nox اشاره کرد که برای اجرای بازی بسیار عالی طراحی شده اند.

علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر می تواند به دلیل نبود سخت افزار مناسب نیز باشد. شبیه سازها، نیازمند مقدار زیادی حافظه رم هستند و حداقل رم مورد نیاز برای اجرای کالاف دیوتی موبایل بر روی ویندوز 8 گیگابایت می باشد.

همچنین این احتمال وجود دارد که شبیه ساز شما نیز، نیازمند به روزرسانی باشد و شما باید به مرور زمان نسخه های جدید این برنامه را بر روی رایانه خود نصب کنید. اغلب شبیه سازها به صورت رایگان هستند و می توانید با دانلود کردن جدیدترین نسخه از وب سایت رسمی آنها، آن را بر روی رایانه خود نصب کنید. فقط توجه داشته باشید که برخی از نسخه های شبیه ساز، احتمالا با به روزرسانی می توانند یک سری مشکلات مانند افت اف پی اس را برای مدت کوتاهی برای بازی شما به وجود آورند که به مرور زمان این مشکلات رفع خواهد شد.

همچنین برای رفع کردن این مشکل باید کش بازی را نیز پاک کنید. برای این کار وارد تنظیمات مربوط به برنامه ها در شبیه ساز شوید و بر روی پاک کردن cache کلیک کنید. با این شیوه تمام اطلاعات قدیمی بازی از روی رایانه حذف می شود و با اجرای مجدد بازی، برخی از فایل ها مجددا در رایانه شما ساخته می شود. این موضوع می تواند علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر را کاملا رفع کند.

رفع مشکل Sorry there was an error during

زمانی که یک بخش از بازی شما به خوبی نصب نشده باشد، احتمالا با این خطا مواجه خواهید شد. این موضوع بیشتر به معنای پاک شدن یک بخش اصلی از فایل بر روی رایانه می باشد. به دلیل استفاده از شبیه ساز، این احتمال وجود دارد که برخی از اطلاعات به مرور زمان از روی شبیه ساز به صورت غیرعمدی حذف شوند و شما دیگر قادر به استفاده از بازی نخواهید بود. برای رفع کردن این مشکل در بازی COD بهتر است، ابتدا یک بار فایل اصلی بازی را پاک کنید و مجدد آن را نصب کنید.

همچنین در برخی از شرایط استفاده از گزینه Clean Cache نیز به شما کمک می کند تا بتوانید بازی را یک بار به صورت کامل به صورت پیش فرض اجرا کنید. در صورت رفع نشدن این مشکل، باید حتما تلاش شبیه ساز را بر روی رایانه خود مجددا نصب کنید و اگر این مشکل را تنها با یک شبیه ساز دارید، این احتمال وجود دارد که شبیه ساز نصب شده با سخت افزار شما هماهنگ نشده است و نمی تواند به خوبی بر روی رایانه شما کار کند. در بیشتر مواقع این مورد علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر است و باید برای رفع کردن آن لانچرهای مختلف را بر روی رایانه خود تست کنید.

ارور در هنگام اجرای بازی

اگر از شبیه ساز گیم لوپ استفاده می کنید، این احتمال وجود دارد که با اجرا کردن بازی، نتوانید آن را باز کنید و شما هیچ صفحه ای را مشاهده نخواهید کرد. برای رفع کردن این مشکل تنها باید یک بار بازی را به صورت کامل نصب کنید. خیلی از مواقع به دلیل خاموش کردن سریع رایانه، برخی از فایل های مربوط به بازی در رم ذخیره می شوند و با قطع شدن جریان برق پاک می شوند و این موضوع می تواند سبب خرابی بازی شما در مدت زمان کوتاهی شود. برای رفع کردن این مشکل کافی واز بین بردن علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر، کافی است تا بازی را مجددا از یک وب سایت مناسب دانلود کنید و بر روی شبیه ساز خود به کمک آموزش نصب کنید.

رفع مشکل ارور not connect

اگر از وی پی ان استفاده نمی کنید و با این مشکل روبرو هستید، این احتمال وجود دارد که نیازمند استفاده از DNS داشته باشید. برای استفاده از این ویژگی کافی است تا از دی ان اس های معتبر استفاده کنید. برخی از شرکت ها مانند گوگل و Yandex از شبکه های خاصی برای ارتباط ایمن خود استفاده می کنید و می توانید با مراجعه کردن به بخش تنظیمات شبکه خود و استفاده از سرویس 8.8.8.8 یا 8.8.4.4 به راحتی بازی را اجرا کنید.

در صورتی که موفق نشدید از این دو DNS استفاده کنید، این احتمال وجود دارد که دیواره آتش سیستم شما مانع ارسال اطلاعات می شود و کافی است آن را از طریق منوی Firewall غیرفعال کنید و با این روش اجرای بازی را بهتر از قبل پیش ببرید.

مطلب مرتبط: اکانت کرکی کالاف دیوتی موبایل رایگان

با این روش ها می توانید، علت اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر را به آسانی رفع کنید و در صورت بروز هرگونه مشکلی آن را به سرعت رفع کنید. با این روش ها شما در صورت بروز دادن هرگونه مشکلی بر روی شبیه ساز کالاف دیوتی به آسانی می توانید آن را رفع کنید و با یک نرخ فریم مناسب بازی را اجرا کنید.

برای دریافت چیت کالاف دیوتی موبایل کافیست به صفحه محصولات اول گیم مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا