چیتر در بازی پابجی موبایل چیست؟

چیتر در بازی پابجی موبایل به کمک یک برنامه اضافه، می تواند ویژگی های مختلفی را در این بازی برای خود فعال کرد. در پابچی موبایل با فعال کردن یک چیت درست و مناسب، می توانید پشت دیوارها را مشاهده کنید و درهنگام تیز اندازی نیز به آسانی بر دشمنان خود غلبه کنید.

چیتر در بازی پابجی موبایل چیست؟

سال هاست که بازی های بتل رویال توانسته اند، مخاطبان زیادی را به سوی خود جذب کنند و الان بسیاری از شرکت ها درحال ساخت یک نسخه بتل رویال اختصاصی برای خود هستند، که این موضوع نشان دهنده علاقه روزافزون کاربران به این سبک بازی ها می باشد. اما یکی از مواردی که در این نوع بازی ها با آن برخورد خواهید کرد عنوان چیتر است. چیتر در بازی پابجی موبایل به فردی گفته می شود که از برخی از ابزارها و نرم افزارهای اضافه برای بهبود عملکرد خود در بازی به صورت کاملا شخصی سازی شده استفاده می کند و می تواند حرکات و کارهای مختلفی را انجام دهد. اما استفاده کردن از یک چیت خوب می تواند برای شما مزایای زیادی داشته باشد. در این مقاله اول گیم به عنوان اولین ارائه دهنده چیت بازی آنلاین در ایران، شما را با انواع چیت ها در بازی پابچی موبایل آشنا خواهد کرد.

چیتر در بازی پابجی موبایل به چه کسی گفته می شود؟

قبل از توضیح در مورد انواع چیت ها و نحوه استفاده از آنها بهتر است کمی در مورد مفهوم چیتر صحبت کنیم. در حالت کلی برای بازی های آنلاین به دلیل بررسی طولانی و دقیق رفتار کاربران در بازی، چیترها و افرادی که تمایل دارند از ویژگی های بیشتری در بازی برخوردار شوند، باید از نرم افزارهای اضافه چیت زدن استفاده کنند. این ویژگی به این افراد کمک می کند تا برخی از قدرت ها را مانند نشانه گیری بهتر، بررسی کردن داخل ساختمان یا پشت یک دیوار، دقت تیر اندازی بیشتر و باز کردن آیتم های جدید در بازی را بدست آورند که می تواند برای بازیکنان مزایای زیادی را داشته باشد.

این موضوع به افراد کمک می کند تا در هر بازی، از گیم پلی فوق العاده خود لذت ببرند و برنده هر راند در بازی شوند. البته این موضوع در مسابقات نهایی و رنک اهمیت بیشتری دارد و می تواند سبب افزایش رتبه (رنک) شما در کوتاه ترین زمان ممکن شود و با این روش می توانید در بسیاری از شرایط، حتی در نبردهای سخت با کمترین سلاح ها نیز در بازی پیروز شوید.

انواع چیت در بازی پابچی موبایل

چیتر در بازی پابجی موبایل با داشتن یک برنامه اضافه بر روی گوشی یا رایانه شخصی خود، می تواند به راحتی عملکرد خود در بازی را بهبود ببخشد و این موضوع سبب می شود تا شما در بازی از مزیت های بیشتری به نسبت حریفان خود برخوردار شوید. برخی از این چیت ها شامل موارد ذیل می باشد؛

چیت No Recoil: No Recoil

با این چیت در هنگام هدف گیری به سوی دشمنان در هر نقطه ای، میزان لگد اسلحه شما تقریبا به صفر می رسد و شما به آسانی می توانید دشمنان خود را شکست دهید. این ویژگی در محیط هایی که شما نیاز به حرکت سریع و شلیک دارید بسیار کاربردی است. با این روش شما می توانید در حالت نشانه گیری به راحتی و بدون ایجاد شدن Recoil بر روی اسلحه خود، دشمنان را شکست دهید و در هر مبارزه پیروز شوید.

چیت Aimbot

این چیت به شما کمک می کند تا به صورت خودکار بر روی دشمن هدف گیری کنید. این روش بسیار کاربردی است و سبب می شود تا شما کنترل بهتری برای شکست دشمنانی که در فاصله دور قرار دارند، داشته باشید. این روش برای استفاده در گوشی بسیار مناسب است و سبب می شود تا بتوانید هدف گیری بهتری را در بازی داشته باشید.

چیت Wall Hack

با استفاده از این چیت به آسانی می توانید داخل خانه یا محیط اطراف را مشاهده کنید و در صورت وجود دشمن در داخل خانه ها یا کمپ کردن آنها در یک مکان از حضور آنها مطلع شوید. با این روش به آسانی می توانید از غافلگیر شدن خود، جلوگیری کنید و در بازی عملکرد بهتری داشته باشید. از این چیت در بازی پابچی موبایل زیاد استفاده می شود و یک چیتر در بازی پابجی موبایل می تواند براساس نیاز خود این ویژگی را فعال یا غیرفعال کند.

چیت مجیک بولت

به کمک این چیت اگر در یک شعاع خاص، دشمنان شما حضور داشته باشند، می توانید با فعال کردن این گزینه و تیراندازی کردن در محیط و بدون نشانه گیری دقیق، دشمنان را نابود کنید. این ویژگی در بخش های پایانی و زمانی که زون کوچک می شود بسیار کاربردی است و می تواند شما را یک گام به پیروزی نزدیک کند.

برای دریافت چیت پابجی روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/cheat-pubg-mobile

چیت های دیگر موجود در بازی

برخی از چیت ها نیز که به عنوان موارد اضافه برای چیتر در بازی پابجی موبایل فعال شده است، شامل هدشات کردن خودکار، پول بی نهایت و موارد دیگر می باشد که هر کدام می توانند به گونه ای به شما کمک کنند تا بتوانید بازی خود را بهتر پیش ببرید و با سرعت بیشتری پیشرفت کنید.

مطلب مرتبط: آموزش چیت اسکوپ در پابجی

مزایای استفاده از یک چیت خوب در پابجی موبایل

اگر به دنبال استفاده از چیت در بازی هستید، باید موارد زیادی را در نظر بگیرید تا بازی شما بهتر شود. بسیاری از چیت ها به دلیل رایگان بودن و حتی نداشتن پشتیبانی مناسب، می توانند برای شما مشکل ساز شوند، اما اول گیم با داشتن یک مرجع کامل از چیت های کاربردی و اورجینال به شما کمک می کند تا بدون هیچ گونه مشکلی از هر کدام از چیت هایی که نیاز دارید استفاده کنید.

داشتن یک چیت خوب به شما این امکان را می دهد تا از تنظیمات تخصصی و بسیار کاربردی برای انجام کارهای مختلف بهره مند شوید و یک چیتر در بازی پابجی موبایل حرفه ای باید یک برنامه کاملا جدید را در اختیار داشته باشد، زیرا با هر به روزرسانی در بازی، بسیاری از باگ ها و مشکلات آنها رفع می شود و به همین دلیل یک چیت خوب، باید در شرایط مختلف مورد استفاده قرار بگیرد و به هیچ عنوان غیر فعال نشود.

تنوع چیت ها در بازی پابچی موبایل بسیار زیاد است به همین دلیل داشتن یک برنامه چیت مناسب به شما این امکان را می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز از آن استفاده کنید و با وجود تنظیمات ساده تر، عملکرد بسیار مطلوبی را خواهید داشت. همچنین یک چیتر در بازی پابجی موبایل باید به صورت حرفه ای و دقیق از این نرم افزار استفاده کند تا بتواند در هر قسمت از نقشه به خوبی پیروز شود. یک چیت مناسب هرچند که می تواند تنظیمات کمی گیج کننده و تودرتویی داشته باشد، اما در نهایت با یک بار تنظیم می تواند به صورت طولانی مدت مورد استفاده قرار بگیرد. حتی چیت ها به شما کمک می کنند تا در بازی بدون صرف کردن پول به آسانی تمام لباس ها و آیتم های ویژه را نیز آزاد کنید و با این روش کاراکتر خود را به صورت دقیق و کامل، شخصی سازی کنید.

از چه نوع چیتی باید استفاده کنیم؟

امروزه تنوع چیت ها بسیار زیاد است و شما باید به عنوان فردی که می خواهید از یک چیت استفاده کنید، ویژگی های زیادی را در نظر بگیرید. داشتن یک چیت مناسب به شما کمک می کند تا بتوانید در کمترین زمان ممکن چیت را تنظیم کنید و وارد بازی شوید و به آسانی از آن بدون قفل شدن یا کاهش پیدا کردن اف پی اس در بازی استفاده کنید.

چیتر در بازی پابجی موبایل چیست؟

این موضوع اهمیت زیادی دارد، زیرا چیت ها به دلیل نمایش اطلاعات بیشتر در بازی باید بسیار سبک و استاندارد طراحی شوند. همچنین برخی از چیت ها دارای ویژگی های VIP نیز هستند که باید با خرید اکانت قانونی از آنها استفاده کنید. به همین دلیل باید در هنگام استفاده از یک چیت، تمام ویژگی های آن را در نظر داشته باشید.

اگر به دنبال استفاده از چیت پول بی نهایت هستید، برخی از چیت ها به صورت اختصاصی برای این موضوع ساخته شده اند و یک چیتر در بازی پابجی موبایل می تواند تنها با نصب کردن یک برنامه جداگانه این مشکل را در بازی رفع کند و از آیتم های ویژه بازی استفاده کند و حتی بتل پس بازی را نیز خریداری کند.

همچنین یک برنامه چیت مناسب باید به گونه ای باشد که شما در هر زمانی بتوانید از آن استفاده کنید. در حالت کلی چیت ها را در هنگام ورود به بازی فعال می کنند، اما شما می توانید در برخی از شرایط، چیت را فعال یا غیرفعال کنید. این موضوع به شما کمک می کند تا در بازی بهتر عمل کنید و تنها در شرایط خاص از این ویژگی استفاده کنید.

در حالت کلی یک چیتر در بازی پابجی موبایل امکان استفاده از شیوه های زیادی برای رسیدن به پیروزی استفاده کند و می تواند حتی با ساده ترین سلاح ها در بازی بهترین عملکرد را داشته باشد. یک چیتر حرفه ای به صورت کلی از تمام ویژگی های این برنامه می تواند استفاده کند و با این روش بازی را همیشه به نفع خود پیش ببرد.

با این شرایط می توانید از این چیت ها در هر جایی استفاده کنید. بسیاری از افرادی که علاقه دارند تا در پابچی موبایل و در بخش رنک، مسابقه دهند، این چیت ها می تواند به آنها کمک کند تا زودتر پیروز شوند و با این روش هدف گیری و مبارزه دقیق تری را با دشمنان خود در بازی داشته باشند و بیشتر نیز از دیگران کیل بگیرند و با این روش سرعت رشد خود را برای ارتقاء اکانت خود افزایش دهند. اگر به دنبال چیت پابجی تضمینی هستید پیشنهاد می کنم صفحه ای که در این باره در سایت اول گیم موجود است را مطالعه کنید.

برای دریافت چیت پابجی روی لینک زیر کلیک کنید

avalgame.com/cheat-pubg-mobile

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا