فواید کلن در کالاف دیوتی موبایل چیست؟

کلن در کالاف دیوتی اهمیت زیادی دارد و سبب می شود تا شما بتوانید با دوستان خود در یک رویداد کاملا گروهی شرکت کنید. مد جدیدی به بازی کالاف موبایل اضافه شده است که به شما این امکان را می دهد تا در قالب گروه های چهار نفره با دیگر تیم های حاضر در قالب یک کلن مسابقه دهید.

یکی از ویژگی هایی که جدیدا در بسیاری از بازی ها دیده می شود، استفاده از کلن می باشد. داشتن گروه به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با دوستان خود تشکیل یک تیم بزرگ را بدهید و با هم در چالش ها و مسابقات مختلف بازی شرکت کنید. کلن در کالاف دیوتی مفهوم زیادی دارد و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با دوستان خود در قالب یک گروه خاص با اسم و مشخصات کامل حضور پیدا کنید و با این روش همیشه دوستانی برای بازی کردن داشته باشید و می توانید از جوایز گروه نیز استفاده کنید و با انجام دادن ماموریت های مختلف در گروه به خوبی پیشرفت کنید و آیتم های اختصاصی این بخش را نیز دریافت کنید.

فواید کلن در کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی یکی از بازی هایی است که کلن را کمی دیرتر به نسبت رقیبان خود معرفی کرده است و در گذشته شاهد معرفی این ویژگی در بازی های بتل رویال دیگر بوده ایم، اما اکنون این ویژگی به این بازی جذاب نیز راه پیدا کرده است و اکنون می توانید با ایجاد کردن یک گروه دوستان خود را در آن اضافه کنید تا یک گروه داشته باشید. همچنین به عنوان ادمین گروه می توانید افرادی که فعال هستند را به عنوان عضو رسمی و با دادن رنک در کلن خود ماندگار کنید و با این روش دوستان زیادی را برای بازی کردن پیدا کند.

کلن چیست و چه اهمیتی دارد؟

کلن در کالاف دیوتی همانند سایر بازی ها به منظور ایجاد شدن حس دوستی و رقابت بین اعضا ایجاد شده است. در این حالت شما می توانید به کمک دوستان خود، در مسابقات و چالش های گروهی شرکت کنید و با کسب افتخار، رتبه خود را در بین گروه های موجود در جهان افزایش دهید. کلن ها به گونه ای ساخته شده اند که امکان کنترل کردن کامل آن را به شما می دهد. همچنین با زدن یک کلن می توانید دوستان خود را در هر بازی به تیم خود دعوت کنید تا بتوانید به صورت حرفه ای بازی کنید.

برای داشتن یک کلن موفق، داشتن دوستان فعال اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل می توانید با همکاری دوستان خود، همیشه عضوگیری کنید و با این روش تیم خود را مشهور کنید. همچنین در برخی از شرایط و تورنومنت ها، شما به کمک یاران کلن خود می توانید در مسابقات اصلی بازی های بتل رویال نیز شرکت کنید. در بخش کلن، شما با باز کردن اچیومنت های مختلف، می توانید لقب های مختلفی را کسب کنید و گروه خود را آماده مبارزات بیشتری کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در کلن ها بسیار از آن استفاده می شود، وجود جوایز مربوط و مخصوص به این بخش می باشد. شما با انجام دادن ماموریت های مختلف کلن به صورت گروهی، می توانید از جوایز زیادی برخوردار باشید و شخصی سازی بیشتری را بر روی تیم و کاراکتر خود داشته باشید. همچنین به عنوان لیدر گروه خود، می توانید در مسابقات هفتگی کلن ها نیز شرکت کنید و جوایز زیادی را کسب کنید. برای داشتن کلن کافی است در بازی موردنظر ثبت نام کنید و سپس با ایجاد کردن کلن در کالاف دیوتی به آسانی تیم خود را به سمت پیروزی هدایت کنید.

مزایای استفاده از کلن در کالاف دیوتی

یکی از ویژگی هایی که جدیدا استودیوی سازنده کالاف دیوتی به آن اهمیت زیادی می دهد، استفاده از چالش ها و حالت های گروهی است. شما در قالب یک کلن می توانید از هم تیمی های خود در مواقع خاص در بازی کمک بگیرید. همچنین به گفته سازنده این بازی، یک مد جدید به نام Clan Wars نیز به بازی اضافه شده است و شما می توانید با هم تیمی های خود به صورت هفتگی در این چالش شرکت کنید. به دلیل بن شدن تعداد زیادی پلیر در این بازی به خاطر استفاده از چیت یا شبیه ساز رایانه ای، این مد می تواند تا حدودی علاقه مندان به این بازی را خوشحال کند.

در این حالت شما باید با کلن های دیگر حاضر در این بازی به رقابت بپردازید و برای کسب افتخار خود تلاش کنید. در این حالت شما در قالب تیم های مختلفی که شما آنها را انتخاب خواهید کرد، باید تلاش کنید در مسابقات اول شوید و با کسب امتیاز آخر هر هفته جایزه خود را دریافت کنید. این موضوع بسیار جذاب به نظر می رسد و اهمیت کلن در کالاف دیوتی را نشان می دهد. اکنون داشتن کلن در این بازی به معنای توانایی رقابت در مسابقات هفتگی بسیار جذاب است که شما می توانید آن را با دوستان خود تجربه کنید. این بخش تنها با داشتن کلن برای شما فعال می شود و می توانید با اضافه کردن دوستان خود به یک گروه در این مسابقات حضور پیدا کنید.

توجه داشته باشید که هنوز برخی از بخش های مربوط به ساخت کلن در کالاف دیوتی مشخص نشده است. به عنوان مثال تعداد حداکثر کاربرانی که می توانند عضو یک کلن شوند مشخص نشده است و حتی جایزه هر هفته آن نیز هنوز کاملا تایید نشده اند، اما این مد می تواند شما را مدت ها به خود مشغول کند، زیرا دارای جوایز زیادی خواهد بود و در کنار آن، قرار است برخی از ماموریت ها و چالش های بخش بتل پس نیز به این قسمت اختصاص پیدا کند تا کاربران بتوانند به صورت تیمی جوایز بیشتری را دریافت کنند و با این روش در بازی های خود اول شوند.

همچنین کلن در کالاف دیوتی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تیم خود را در رده بندی جهانی نیز محک بزنید و با افرادی که در کلن های قوی تر هستند مسابقه دهید. این موضوع برای افرادی که دوست دارند در تورنومنت های این بازی شرکت کنند، اهمیت زیادی دارد و سبب می شود تا شما با خیال راحت بتوانید

جوایز مربوط به بخش کلن

یکی از ویژگی هایی که سبب می شود تا شما در قالب یک گروه در کارهای تیمی شرکت کنید، استفاده از جوایز مربوط به کلن می باشد. با شرکت در مسابقات و چالش های هفتگی که در بخش کلن در کالاف دیوتی قرار گرفته است شما باید در قالب گروه های مختلف با دیگر تیم ها مسابقه دهید و در آخر هر هفته با دریافت اکس پی از بخش نوار پیشرفت چالش های خود، می توانید جوایز زیادی را کسب کنید.

فصل جدید بازی کالاف دیوتی شروع شده است و با وجود این تغییر اساسی، اکنون شما می توانید به عنوان یک بازیکن حرفه ای در قالب گروه های 100 نفره مسابقه دهید و با این روش تیم خود را آماده مسابقه کنید. همچنین در حالت عادی نیز شما در قالب گروه های چهار نفری می توانید در یک مسابقه کاملا آزاد شرکت کنید و تیم خود را برای همکاری بیشتری آماده کنید.

فواید کلن در کالاف

افرادی که در یک گروه قرار دارند، می توانند با داشتن هماهنگی بهتر در بازی بسیار خوب عمل کنند و همیشه برنده شوند، به همین دلیل این رویدادها به شما کمک می کند تا با دریافت کردن جوایز و البته امتیاز بیشتر، تیم خود را در بین بهترین کلن های موجود در جهان ثبت کنید و در رقابت های جهانی این بازی حضور پیدا کنید.

توجه داشته باشید که داشتن کلن سبب کسب جوایز زیادی می شود. بخشی از بتل پس ارائه شده در این نسخه در بخش گروهی نیز قرار دارد و شما با انجام دادن ماموریت های آن می توانید از جوایز بیشتری برخوردار باشید. اهمیت کلن در کالاف دیوتی بسیار زیاد است و سبب می شود تا شما با جمع آوری دوستان خود، بهترین افراد را در تیم و کلن خود داشته باشید و به مبارزه گروهی با دیگر افراد بپردازید. این آپدیت جدید هفته پیش با تم بتل پس غرب وحشی عرضه شده است و اکنون افراد می توانند با دعوت کردن دوستان خود به گروه یا دریافت درخواست نامه، اجازه ورود افراد به کلن را بدهند و با این روش افراد فعال را برای گروه های خود انتخاب کنند.

مطلب مرتبط: اجرا نشدن بازی کالاف دیوتی موبایل روی کامپیوتر

برای افرادی که علاقه ندارند به عنوان کلن در کالاف دیوتی فعال باشند و خیلی به صورت حرفه ای بازی نمی کنند، نیز این امکان وجود دارد که هنوز به صورت سولو پلی بازی را تجربه کنند و نیازی نیست که حتما عضو یک گروه شوند، اما می توانند با عضو شدن و انجام دادن چالش های مختلف، جوایز مربوط به هر گروه را در هر هفته دریافت کنند که شامل اسکین ها، پول درون بازی، ایتم ها و امتیازهای زیادی برای ارتقا سلاح های شما می شود و می تواند شما را وارد چالش های بسیار زیادی در قالب ماموریت های روزانه نماید.

کلن در کالاف دیوتی اهمیت زیادی پیدا کرده است و اکنون که حالت مبارزه Clan Wars نیز در این بازی فعال شده است شما می توانید با داشتن یک کلن خوب و هماهنگ در این مسابقات به صورت هفتگی شرکت کنید و جوایز مربوط به آن را کسب کنید. در این بخش شما باید با گروه های دیگر که در قالب کلن در بازی شرکت کرده اند، رقابت کنید و با داشتن یک کار تیمی درست و دقیق بتوانید در تمام مسابقات برنده شوید تا علاوه بر کسب آیتم های بیشتر، رتبه خودتان را نیز در بین کلن های موجود در بازی افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا