چگونه تنظیمات پابجی را مجددا به حالت اول بازگردانیم؟

بازگردانی تنظیمات پابجی

بازی پابجی موبایل دارای تنظیمات زیادی است و شما می توانید آزادانه تمام قسمت های آن را شخصی سازی کنید. اما می توانید در صورت اشتباه کردن یا نتیجه نگرفتن از تنظیمات، تمام قسمت ها را با بازنشانی کردن به حالت اولیه خود برگردانید و با این روش مشکلات بازی خود را رفع کنید.

در بازی پابجی موبایل، شما می توانید آزادانه تمام قسمت های آن را به صورت اختصاصی تنظیم کنید. این بازی بتل رویال که اکنون حالت های زیادی را در خود جای داده است با وجود مپ ها و مدهای مختلفی که در آن وجود دارد این امکان را به شما می دهد تا به صورت آنلاین یا تک نفره به بازی کردن بپردازید. در پابجی موبایل ویژگی های زیادی قابل تنظیم است و شما از گرافیک بازی تا جزییات مربوط به هرکدام از بخش های بازی را می توانید آزادانه تنظیم کنید. این بازی از نظر طراحی همانند بازیهای بتل رویال دیگر، امکان شخصی سازی دسته و مکانیک های مربوط به آن را نیز به شما می دهد و به همین دلیل می توانید هر قسمت از این بخش را نیز به صورت شخصی سازی شده تنظیم کنید تا بتوانید در بازی عملکرد بهتری داشته باشید.

چگونه تنظیمات پابجی را ریست کنیم؟

بازی پابجی دارای تنظیمات گسترده است که به چند قسمت تقسیم بندی می شود. در بخش اول شما می توانید نوع نمایش گرافیک بازی را تنظیم کنید و با این روش، میزان FPS و سرعت اجرای بازی را در گوشی خود افزایش دهید. این بخش برای افرادی که به صورت حرفه ای بازی می کنند، اهمیت زیادی دارد زیرا با حذف کردن گرافیک اضافه داخل بازی، می توانید فاصله های دور را بهتر ببینید و با این روش مبارزات از راه دور بهتری داشته باشید.

بخش دیگری که در بازی اهمیت زیادی دارد و همیشه باید آن را شخصی سازی کنید، سیستم کنترلر بازی می باشد. پابجی دارای دکمه ها و کلیدهای لمسی بسیاری است و تنظیم کردن محل، اندازه و میزان حساسیت آنها می تواند عملکرد شما را در بازی بهبود ببخشد، همچنین اگر از کنترلر برای بازی کردن استفاده می کنید، این بازی می تواند با ارائه دادن تنظیمات اختصاصی برای کنترلر شما، تنظیمات آن را نیز کاملا شخصی سازی کند.

از دیگر قسمت هایی که می توانید در پابجی موبایل به صورت حرفه ای تنظیم کنید، سیستم گیم پلی بازی و حتی لوت آن محسوب می شود، در این بخش شما آزادانه می توانید نوع Aim گرفتن در بازی و حالت های دیگر آن را به آسانی کنترل کنید و براساس شرایط بازی خود تنظیم کنید. این بازی به دلیل داشتن گیم پلی بسیار جذاب و البته بسیار سخت، نیازمند داشتن تنظیمات ساده و کاربردی می باشد، به همین دلیل تنظیم پابجی به شیوه کاملا درست اهمیت زیادی دارد.

برای اینکه بتوانید تنظیمات مربوط به هرکدام از قسمت های بازی پابجی را ریست کنید، کافی است که به مسیر تنظیمات هربخش بروید و سپس بر روی گزینه بازنشانی تنظیمات (Default) کلیک کنید. با این روش تمام تنظیمات مربوط به شما حذف می شود و سپس می توانید از تنظیمات پیش فرض بازی استفاده کنید.

چرا ریست کردن تنظیمات پابجی مهم است؟

در بازی پابجی به دلیل وجود تنظیمات پیچیده یا نیاز به تغییر مداوم برخی از این قسمت ها تا به دست آوردن حالت ایده آل، می تواند بسیار سخت باشد و برای رفع کردن این مشکل باید تنظیمات را به صورت مکرر تغییر دهید. اما در صورت بروز مشکل در بخش تنظیمات یا حذف شدن اشتباهی برخی از این قسمت ها، شما می توانید با برگشت به تنظیمات اولیه کار خود را از اول انجام دهید و از خراب شدن بازی یا از بین رفتن برخی از تنظیمات و سردرگمی نجات پیدا کنید. به دلیل وجود تنظیمات زیاد اگر در هنگام تنظیم کردن بخش های مختلف پابجی موبایل به مشکل برخورده اید، این ویژگی به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید و از پاک نشدن بخشی از تنظیمات اصلی بازی اطمینان حاصل کنید.

پابجی موبایل دارای قسمت های بسیار زیادی است و همین موضوع سبب می شود تا شما بتوانید تمام بخش های آن را به صورت دقیق و کاملا اصولی تنظیم کنید، اما رعایت کردن این موارد می تواند اهمیت زیادی داشته باشید، زیرا تمام قسمت های پابجی در هنگام تنظیم کردن، می توانند بر روی هم تاثیرگذار باشند و گیم پلی شما را ساده تر کنند یا آن را سخت تر کنند.

بهترین تنظیمات گرافیکی برای پابجی

برای اینکه بتوانید در پابجی عملکرد بهتری داشته باشید، قبل از تغییر تنظیمات یا ریست کردن بخش گرافیکی می توانید از موارد زیر استفاده کنید.

بهتر است پابجی موبایل را اگر بر روی یک گوشی پرچمدار یا رایانه شخصی خود به کمک یک شبیه ساز اجرا کرده اید، تنها بخش سایه ها و حالت چمنزار را در آن تنظیم کنید. با کاهش دادن سایه ها، می توانید حرکات مربوط به کاراکترها را بهتر مشاهده کنید و در فاصله دور دست دید بهتری داشته باشید. همچنین با حذف کردن مزارع و علف زارها در پابجی می توانید، افرادی که در این قسمت ها کمپ کرده اند را نیز به راحتی مشاهده کنید و با آنها مبارزه کنید.

اما اگر از یک گوشی ضعیف استفاده می کنید، بهتر است تنظیمات بازی را بر روی کمترین حالت ممکن قرار دهید. گرافیک می تواند سرعت اف پی اس و همچنین کنترل شما در بازی را با مشکل مواجه کند و در بخش هایی که قرار است مبارزه کنید با افت کیفیت همراه خواهید شد، به همین دلیل کاهش دادن گرافیک بازی به شما کمک می کند تا جزییات بیشتری را در گیم پلی خود داشته باشید.

بعد از تنظیم کردن این بخش ها اگر با مشکلی مواجه شده اید، می توانید به صورت دستی آنها را ویرایش کنید یا اگر نیاز بود با زدن گزینه Default می توانید تنظیمات را به حالت اولیه برگردانید و مجددا تنظیمات را انجام دهید.

بهترین تنظیمات برای کنترل پابجی

استریمرها و گیمرهای حرفه ای پابجی، سعی می کنند تا از شبیه سازها برای اجرای این بازی استفاده کنند و به همین دلیل می توانند از کیبورد و ماوس در این بازی ها استفاده کنند که عملکرد به مراتب بهتری نسبت به کنترلر پلیرها دارند. برای اینکه بتوانید شما نیز از تنظیمات مناسب برخوردار باشید، باید حتما از طریق بخش کنترل، کنترلر خود را تنظیم کنید. اگر از شبیه ساز استفاده می کنید، این بخش را باید به کمک شبیه ساز خود تنظیم کنید و اگر از طریق گوشی بازی می کنید با مراجعه به تنظیمات مربوط به این بخش، تنظیمات را انجام دهید.

در این بخش شما می توانید محل قرار گیری دکمه ها و میزان حساسیت آنها و حتی کمرنگ و پررنگ بودن آنها بر روی صفحه را تنظیم کنید. سعی کنید دکمه ها را کمی با فاصله و در کناره های صفحه قرار دهید تا محیط دید شما در مرکز بازی کاملا حفظ شود. همچنین اگر از دسته استفاده می کنید، می توانید با تعریف کردن دکمه های خاص برای کارهایی چون شلیک یا ریلود کردن اسلحه، کنترل بهتری بر روی گیم پلی خود داشته باشید.

هرکدام از این قسمت ها در صورت بروز مشکل دارای یک گزینه برای بازگرداندن تنظیمات هستند و در زمانی که در تنظیم هرکدام از این قسمت ها با مشکل مواجه شده اید، کافی است بر روی این دکمه کلیک کنید تا تنظیمات تمام قسمت های آن بخش به حالت اولیه بازگردد.

بهترین تنظیمات مربوط به صدا در پابجی

صدا یکی از مهم ترین فاکتورهای مهم در بازی پابجی به شمار می رود که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تجربه بهتری از گیم پلی این بازی کسب کنید. پابجی با داشتن ویژگی های صوتی مختلف و جزئیات بسیار ریز، مانند صدای تعویض خشاب، صدای پا و همچنین افکت های صوتی مختلف، می تواند به شما کمک تا بتوانید محل حریف را بهتر تشخیص دهید.

برای اینکه تنظیمات بهتری در این بخش داشته باشید، اگر به صورت سولو پلی می دهید، باید صداهای اضافه مانند مکالمه را غیرفعال کنید تا بتوانید از ایجاد مزاحمت دیگر بازیکنان خودداری کنید. همچنین می توانید برای تجربه بهتر، صدای مربوط به موزیک بازی را نیز کم کنید و تنها افکت های اصلی بازی را بشنوید، با این روش عملکرد بهتری در بازی خواهید داشت.

مطلب مرتبط: بهترین تنظیمات کنترل پابجی

توجه داشته باشید که ریست کردن تنظیمات هر قسمت کاملا می تواند، تمام تنظیمات آن بخش را به حالت اولیه برگرداند و شما برای اینکه بتوانید تنظیمات مربوط به کنترلر یا صدا یا حتی بخش گرافیک را به حالت اولیه خود بازگردانید باید برای هر کدام به صورت جداگانه این کار را انجام دهید. پابجی موبایل بخش تنظیمات بسیار پر جزئیاتی دارد و به همین دلیل استفاده کردن از این ویژگی به شما کمک می کند تا در صورت نتیجه نگرفتن از تنظیمات بتوانید تمام ویژگی های بازی را به حالت اول خود بازگردانید و با این روش همانند گذشته بازی کنید.

اگر از برنامه هایی مانند GFX استفاده می کنید که می توانند تنظیمات بازی شما را به صورت اختصاصی تنظیم کنند، برای اینکه بتوانید آن تنظیمات را به حالت پیش فرض برگردانید باید از بازنشانی تنظیمات قرار گرفته در همان برنامه استفاده کنید و نباید تغییری در تنظیمات اصلی پابجی موبایل خود ایجاد کنید. زیرا این بخش هیچ تغییر نکرده است و تنظیمات مربوط به بازی شما به صورت دستی توسط نرم افزارهای خارجی تنظیم شده است. بازی پابجی از نظر تنظیمات می تواند بسیار پیچیده باشد و برای داشتن یک حالت مناسب در بازی، باید المان های مختلف آن را تغییر دهید تا به بهترین حالت ممکن برای خود در بازی دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا