آیا با شماره مجازی می شود در بازی ها ثبت نام کرد؟

شماره مجازی برای بازی

در این مطلب از سایت اول گیم درباره این موضوع صحبت کردیم که آیا با شماره مجازی می شود در بازی ها ثبت نام کرد؟ اگر می شود پس روش انجام آن چیست؟ آیا باید هزینه ای برای ساخت شماره مجازی برای بازی ها بدهیم؟ برای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع با سایت ما همراه باشید.

شماره مجازی بازی ها

بحث اول این است که برای کدام بازی به شماره مجازی نیاز دارید؟ اکثر بازی ها اصلا نیازی به استفاده از شماره ندارند و بحث دوم این است که چرا اصلا می خواهید یک شماره برای بازی وارد کنید؟ خیلی اوقات بازی به شما اجازه می دهد که فقط با وارد کردن ایمیل و ثبت نام در سایت مورد نظر یک اکانت داشته باشید، انجام دادن اینکار به شدت بهتر از استفاده از شماره مجازی است زیرا شماره مجازی ها یک بار مصرف هستند و اگر بعدا برای بازیابی اکانت بازی شما از شما کد درخواست کرد، دیگر شما نمی توانید به آن شماره دسترسی داشته باشید اما وقتی که شما از ایمیل استفاده کرده باشید به راحتی می توانید به ایمیل خود به صورت دائمی دسترسی داشته باشید.

برای مثال وقتی صفحه چیت کالاف دیوتی موبایل را منتشر کردیم خیلی افراد از شماره مجازی برای وریفای اکانت خود استفاده کرده بودند و بعد از بسته شدن اکانتشان به دلیل ریپورت هایی که شدند، نیازمند تایید حساب خود داشتند به همین دلیل با شماره مجازی آنها تماس گرفته شد و کدی اعلام شد، اما این دوستان اصلا به شماره مورد نظر دسترسی نداشتد برای همین نتوانستند اکانت خود را بازیابی کنند و متاسفانه اکانت بازی کالاف دیوتی این افراد از بین رفت. برای همین در این مطلب از سایت اول گیم به شدت تاکید می کنیم به دنبال استفاده از شماره مجازی برای گیم ها نباشید، مگر اینکه استفاده از آن کاملا اجباری باشد.

شماره مجازی یک بار مصرف

بازی شماره مجازی

همانطور که گفتیم شماره مجازی ها فقط یک بار به شما کد می دهد و بعدا نمی توانید از آن استفاده کنید، بنابرین اگر با شماره مجازی در بازی ثبت نام می کنید به یاد داشته باشید که اگر این بازی از شما دوباره کد خواست، نمی توانید برای آن کد بفرستید و حتی دیگر نمی توانید شماره خود را تغییر دهید! پس با این ریسک می توانید از شماره مجازی استفاده کنید که ممکن است بعدا اکانت خود را از دست بدهید، بنابرین سایت اول گیم هیچ مسئولیتی در قبال این پست آموزشی ندارد.

چطوری از شماره مجازی استفاده کنیم؟

روش اول خرید شماره مجازی بدون ریپورت از معتبر ترین سایت فروش شماره مجازی یعنی مکس نامبر است که بنده همیشه شماره های خود را فقط از این سایت تهیه می کنم، اگر سایت های دیگر را خودتان تست کنید می بینید حتی در اکثر موارد برای شما کد نمی فرستد یا وقتی شماره را وارد می کنید شبکه مورد نظر به شما ارور می دهد که این شماره بن شده یا کاربر دیگر دارد از آن استفاده می کند!! بنابرین به شدت مراقب شماره مجازی های بی کیفیت و شماره مجازی های رایگان باشید. درواقع همه شماره مجازی های رایگان بی کیفیت است و در سایت مکس نامبر یک مقاله در بازه این موضوع و درباره اینکه آیا شماره مجازی جرم است نیز نوشته شده که خواندن آن برای هر کاربری الزامی است.

ردیابی شماره مجازی

آیا با شماره مجازی می شود در بازی ها ثبت نام کرد؟

برخی از کاربران از ما پرسیده بودند که اگر از شماره مجازی رایگان استفاده کردیم و کسی اکانت ما را هک کرد، چگونه اقدام به ردیابی شماره مجازی کنیم؟ در این باره هیچ راهی وجود ندارد، چه شماره مجازی را خریده باشید چه رایگان استفاده کرده باشید امکان ردیابی شماره مجازی وجود ندارد مگر اینکه فرد مورد نظر از روش های هک اجتماعی استفاده کند مگرنه به صورت مستقیم این امر ممکن نیست. پس به جای اینکه به دنبال ردیابی فرد مورد نظر باشید (که پیدا کردن آن هم هیچ چیز را درست نمی کند) به دنبال این باشید مشکل را از ریشه حل کنید و دیگر از شماره مجازی های رایگان استفاده نکنید. البته همانطور که گفتیم کلا برای گیم از شماره مجازی استفاده کنید.

چرا امنیت شماره های مجازی مهم هستند

به منظور بررسی ثبت نام در بازی با شماره مجازی، یکی از سوالات مهمی که همواره مطرح می شود این است که چرا امنیت شماره های مجازی به عنوان یک مسئله بسیار مهم شناخته می شود.

در همین راستا و به منظور بررسی این مسئله باید گفت که اگر قصد دارید تا از شماره های مجازی به منظور فعالیت در اینترنت استفاده کنید لازم است تا از بین شماره های مختلفی که وجود دارند و سامانه های گوناگونی که شماره مجازی ارائه می دهند، به سراغ شماره هایی بروید که دارای امنیت بالایی هستند، چرا که اگر شماره مجازی خریداری شده امنیت نداشته باشد و سایر افراد بتوانند با رصد کردن به اطلاعات آن دسترسی پیدا کنند، این مسئله می تواند شما را با مشکلات بسیار زیادی مواجه کند.

در راستا بررسی این مسئله باید به این نکته اشاره کنیم که شماره های مجازی که از آن ها برای ثبت نام در سایت های مختلف استفاده می شود تنها در صورتی امنیت دارند که اطلاعات آن تماماً در اختیار فردی باشد که شماره را خریداری کرده است و هیچ شخص دیگری نباید به اطلاعات و پیام های آن شماره مجازی دسترسی پیدا کند.

شماره مجازی سایت مکس نامبر

سازمان‌ها، مراکز علمی و تحقیقاتی و موسسات متعدد، نیازمند دستیابی به شبکه اینترنت برای ایجاد یک وبگاه، دستیابی از راه دور وی‌پی‌ان، انجام تحقیقات یا استفاده از سیستم رایانامه، هستند. بسیاری از رسانه‌های ارتباطی سنتی مانند تلفن و تلویزیون نیز با استفاده از اینترنت تغییر شکل داده‌اند «اینترنت اشیاء» ویا دوباره تعریف شده‌اند و خدماتی جدید همچون صدا روی پروتکل اینترنت و تلویزیون پروتکل اینترنت ظهور کردند. انتشار روزنامه نیز به صورت وبگاه، خوراک وب و وب‌نوشت تغییر شکل داده‌است. اینترنت اشکال جدیدی از تعامل بین انسان‌ها را از طریق پیام‌رسانی فوری، تالار گفتگو و شبکه‌های اجتماعی به وجود آورده‌است. و در آخر امیدواریم از این مطلب ثبت نام در بازی با شماره مجازی استفاده کافی را برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا