چیت زولا

در این مقاله سعی داریم به شما چیت زولا را معرفی کنیم. و شما را با ابزار های چیت زولا در بازی معروف زولا که این روزها بسیار پرطرفدار شده است آشنا کنیم.

زولا یکی از بازی های پرطرفدار مولتی پلیر این روزهای ایران است که بسیاری از پلیر های بازی های آنلاین در حال بازی کردن آن هستند. این بازی طی دو و سه سال گذشته به معروفیت زیادی رسیده است. طوری که هر سایتی را باز میکنید تبلیغ زولا را روی صفحه اصلی آن سایت میبینید. ولی این بازی در اصل از چهار و پنج سال پیش شروع به کار کرد و مسابقات زیادی را برگزار و جوایز زیادی اهدا کرد و سطح رقابتی بسیار بالایی را به نمایش گذاشته است.  که همین دلیل خوبی است که افرادی به دنبال هک زولا یا چیت زولا باشند. تا بتوانند در این رقابت ها موفق شوند و سطح بازی بالایی را به نمایش بگذارند. در ادامه به شما کاربرد های چیت زولا را آموزش میدهیم و کاربرد اجزای هک زولا را توضیح میدهیم.

کاربرد های چیت زولا

چیت زولا کاربرد های مختلفی هم برای پیروز شدن در نبرد هم برای آیتم های بازی و هم برای کسب درآمد به شما میدهد. همانطور که در بالا گفتم بازی های مولتی پلیر از سرعت بالایی برخوردارند و عکس العمل و فکر بازی حرف اول را میزند. در ادامه شما میبینید که چگونه چیت زولا باعث میشود شما یک حرفه ای در این بازی شوید.

موقعیت مکانی دشمن

بازی های مولتی پلیر مود های مختلفی دارند از قبیل مبارزه تیمی، خرابکاری و قتل‌عام که در همه این مود ها دانستن جای دشمن شما ضروری است. چون تمامی مپ های این بازی جاهای مخفی شدن زیادی دارند و گاهی شما فراموش می کنید که همه جا را چک کنید و ناگهان می بینید که یک دشمن کمپر شما را از پشت کشته و شما بازی را باخته اید. در هک زولا ما یک گزینه به نام وال هک داریم که به شما این قابلیت را میدهد که دشمنان خود را با رنگ های سفید یا قرمز یا سبز در هر کجای مپ ببینید و مراقب آنها باشید و چون در بازی های مولتی پلیر مقدار جان بازیکنان بسیار کم است شما به راحتی میتوانید اکثر دشمنان خود را فقط با دانستن جای آنها به قتل برسانید. ولی گاهی دشمن شما بازیکنی حرفه ای است که به راحتی با تیر اندازی بهتر شما را میکشد، پس شما نیاز دارید اسلحه های بهتری داشته باشید. در ادامه به شما یکی دیگر از گزینه های چیت زولا که مهارتتان را در تیر اندازی بهتر میکند آشنا میکنیم.

اسلحه های قویتر، شانس بیشتر

در بازی زولا لگد اسلحه یکی از نکات مهم هنگام تیراندازی است. در یک مبارزه رو در رو از فاصله دور بازیکنی که بتواند لگد اسلحه خود را بهتر بگیرد برنده نبرد است. زیرا اگر شما لگد اسلحه خود را بگیرید میتوانید هدف خود را روی دشمن نگه دارید. پس لگد به حدی مهم است که بازیکن ها برای کاهش لگد اسلحه خود سراغ خرید آیتم کاهش لگد فروشگاه بازی میروند. ولی شما نیاز به این آیتم ندارید ما در چیت زولا گزینه لگد اسلحه را اضافه کرده ایم که شما بتوانید لگد اسلحه خود را کاهش داده یا به صفر برسانید. به این صورت شانس بالایی برای پیروزی در نبرد دارید ولی ممکن است باز هم اشتباه کنید یا دشمنتان هم به خوبی شما بتواند لگد اسلحه خود را کنترل کند. پس درصد پیروزی شما صد در صد نیست پس به سراغ گزینه بعدی چیت زولا میرویم که شانس پیروزی شما را صد در صد میکند.

هدف گیری مثل حرفه ای ها

همانطور که در بالا گفتیم گزینه کنترل لگد اسلحه شانس پیروزی شما را قطعی نمیکند. پس به سراغ ایم بات که مهم ترین گزینه هک زولا است میرویم. ایم بات نام ابزاری است که با استفاده از آن فقط با یک کلیک هدف شما روی دشمن قفل شده و شروع به تیر اندازی میکنید. این ویژگی منحصر به فرد هک زولا کار هر دشمنی را از هر فاصله ای و در هر مکانی را تمام میکند و میتوان گفت که فقط شخصی مثل خودتان توان کشتن شما را دارد.

چیت زولا

پول به پای بازی نریز

در بازی زولا هر چقدر که مهارت مهم باشد تفنگ های بازی و آیتم ها نیز مهم هستند به صورتی که بهترین اسلحه های بازی را باید به صورت ماهانه با شارژ کردن اکانت خود خرید و استفاده کرد. پس شما برای بازی در سطح بالا مجبور به خرید اسلحه هستید. و حتی بیشتر از آن مجبور به خرید آیتم هایی مانند جلیقه یا کیت خنثی سازی یا دستکش سریع هستید تا بتوانید به سطح امادگی بالایی برسید. و حتی مجبور به خرید دسته کارت های بازی برای مجهز کردن اسلحه های خریداری شده شما به قطعات زیبا و کاربردی مانند هدف ها یا خفه کن ها هستید. پس تا اینجا شما باید کلی پول خرج بازی خود کنید تا به سطح بالایی برسید. ولی در هک زولا ما برای شما گزینه ای به نام افزودن طلا گذاشته ایم تا شما با کمک آن بتوانید حساب خود را شارژ کنید و از تمامی آیتم های بازی استفاده کامل را ببرید. و بدون پرداخت هرگونه پولی به بازی،خود را برای بازی کردن در سطح بالا آماده کنید. البته تمام این گزینه های بالا در صورتی مهم هستند که شما نخواهید از ایم بات یا وال هک استفاده کنید. در صورت استفاده از آنها اصلا نوع تفنگ شما مهم نیست زیرا شما با یک کلیک دشمنان خود را هلاک میکنید.

بازی با خیال راحت

چیت زولا اصلا نیازی به جیلبریک یا هرگونه ابزار دیگری برای ورود به بازی ندارد. بلکه خود هک زولا به صورت کاملا مطمئن و امن از انتی چیت بازی عبور میکند و شما به راحتی در سرور اصلی مشغول بازی میشوید. فایل هک زولا به صورت آنلاین با هر اپدیت انتی چیت بازی، آپدیت میشود تا به‌صورت امن و سریع بتوانید به سرور اصلی متصل شوید و بدون اینکه شناسایی شوید به بازی کردن ادامه دهید.

کسب درآمد با بازی کردن

بازی زولا در هر فصل خود مسابقات زیادی را با جوایز نقدی هنگفت برگزار میکند. شما فقط کافی است در مود دلخواه خود ثبت نام کنید و به مبارزه بپردازید و مطمئن باشید با خرید هک زولا به آسانی میتوانید برنده این مبارزه ها باشید و مبالغ هنگفتی را به جیب خود واریز کنید. به این صورت میتوانید به راحتی علاوه بر بازی کردن کسب درآمد نیز داشته باشید.

یکی دیگر از راه های کسب درآمد با هک زولا فروش آیتم های بازی به دیگران است که شما میتوانید در ازای مبلغ مشخصی، برای شخص دیگر آیتمی را هدیه بفرستید که امروزه بین طرفداران زولا این حرکت (خرید و فروش) رواج بسیاری پیدا کرده است.

دسترسی کامل و آسان به همه چیز

در فایل چیت یا هک زولا شما به تمامی گزینه های  خود دسترسی کامل دارید. و به دلخواه میتوانید هرکدام را روشن یا خاموش کنید. کار کردن با آن اصلا نیاز به مهارت خاصی ندارد فقط گزینه های مورد نظر خود را روشن یا خاموش کنید و وارد بازی شوید.

خرابکاری در زولا

خرابکاری نام مود اصلی بازی است که مسابقات مهم در این مود برگزار میشود. و از جذابیت بالایی برخوردار است. و استفاده اصلی شما از هک زولا در این مود خواهد بود. زیرا هر فرد در هر راند فقط یکبار زنده میشود پس شما به دقت تیر اندازی بالایی نیاز دارید تا بتوانید به راحتی همه را در یک راند بکشید یا حداقل کسی شما را نکشد. چون در این راند همیشه یک طرف بازی بمب گذار هستند و طرف دیگر خنثی کننده بمب هستند. خیلی مهم است که بدانید شخصی که بمب را گذاشته در کجای نقشه پنهان شده است یا اگر خنثی کننده باشید نیاز دارید که بدانید بمب گذار در کجای نقشه پنهان شده است و منتظر است تا شما بمب را خنثی کنید تا بیرون آید و شما را بکشد پس شما به وال هک که یکی از گزینه های هک زولا بود نیاز دارید تا نقشه های دشمن خود را به هم بزنید و حرکات دشمن خود را پیشبینی کنید.

با هک زولا قتل‌عام کن

مود پر طرفدار بازی زولا یا اکثر بازی ها قتل‌عام است. که روش بازی آن اینگونه است که تعدادی بازیکن در یک نقشه حاضر شده و شروع به کشتن یک دیگر میکنند. بعد از هر بار مردن شما دوباره در یک مکان دیگر از نقشه زنده میشوید و این روند ادامه دارد تا بالاخره یک نفر به امتیاز کافی برسد یا وقت بازی تمام شود. این مود نیز یکی از مود های مسابقات زولا است که بازیکن های زیادی نیز در آن شرکت میکنند. و مطمئن باشید با هک زولا هیچ حریفی در این مود ندارید.

ویدیو چیت زولا

ویدیو بالا را حتما ببینید، بخشی از کاربرد های چیت زولای سایت اول گیم را به نمایش گذاشته ایم.

همین حالا شروع کنید

قیمت: 100 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

قیمت جدید: فقط 49 هزار تومان!

.

زولا یک بازی ایرانی یا ترکیه ای ؟

زولا در اصل اولین بار در ترکیه ساخته شد و فقط در این کشور رواج داشت تا اینکه ایران، اروپا و امریکا با خرید سرور از سازنده بازی، سرور ها را به کشور خود بردند و بازی را برای خود بازنویسی کردند. برای همین در حال حاضر زولای ترکیه، زولای ایران، زولای امریکا و زولای اروپا در جریان هستند که سرور هر کدام جدا از دیگری و پلیر های متفاوتی دارند حتی منو های متفاوت و تعداد سرور متفاوتی از یکدیگر دارند.

دلیل محبوب بودن زولا

بازی زولا به دلیل اینکه سیستم عامل بالا و قدرتمندی برای اجرای بازی نمیخواهد به صورت آسان در دسترس اکثر پلیر های بازی های آنلاین قرار دارد. و همگی میتوانند به آسانی آن را بازی کرده بدون اینکه نیاز به سیستم عامل قدرتمندی داشته باشند. بر خلاف بقیه بازی های آنلاین که قشر ضعیف توانایی خرید سیستم عامل قدرمند برای اجرای آن بازی ها را ندارند. که همین دلیل بر پر طرفدار بودن زولا است.

در این مقاله تمام سعی ما این بود که شما با بازی زولا آشنا شوید و ببینید که هک زولا چگونه به شما کمک میکند که در بازی زولا یک حرفه ای باشید و در مسابقات این بازی برنده شوید و بدرخشید.

چیت زولا

‫20 دیدگاه ها

 1. سلام ببخشید من خوب متوجه نشدم این پکیج اموزش بازی زولا هست یا روش هک کردن زولاست ممنون میشم دقیق توضیح بدین این روش هک هست یا نه ؟

  1. سلام کاربر گرامی. این پکیج، کامل ترین پکیج زولا می باشد که هر آنچه که یک گیمر زولا باید بداند و به آن نیاز دارد را در آن قرار داده ایم که بله این موارد شامل چیت هم می باشد.

 2. حاجی دمت گرم این چیت خیلی خوبه.. خسته شده بودم از اون تفنگای هفتگیش با قیمتای بالاش

  1. آره والا حرف حساب زدی دادا، هربازی ایرانی دانلود میکنی همش باید پول بدی تا خوب رشد کنی

   1. ایرانی نیست باو اینا به اسم خودشون زدن در اصل ساخت ترکیه اس اگه اشتباه نکنم

  1. سلام کاربر گرامی. بر روی کارت شما این عدد درج شده و برای خرید آنلاین الزمایست.

 3. سلام ببخشید من بازیم سرور ایرانه این بکیج به دردم میخوره.؟؟؟؟

  1. سلام وقت بخیر. بله هم می توانید از این پکیج در سرور ایران استفاده کنید و هم در سرور ترکیه.

 4. سلام. آیا نسخه جدیده یا نیاز به آپدیت داره؟ و اگر بعدا آپدیت خواست بازم نیاز به خرید داره؟

  1. سلام وقت بخیر. بله جدید ترین نسخه می باشد و در صورتی که نیازمند آپدیت باشد آن را آپدیت خواهیم کرد و در سایت می توانید به صورت رایگان آپدیت جدید پکیج را دریافت کنید.

  1. سلام وقت بخیر. خیر، اهمیتی ندارد، همینکه سیستم شما بتواند بازی زولا را اجرا کند، از این چیت نیز می توانید استفاده کنید.

 5. سلام من هنوز این رو دانلود نکردم میخاستم بپرسم وقتی این رو خریدیم و دانلود کردیم می تونیم این فایل رو با وین رار باز کنیم و میخاستم بپرسم این سرورش با سرور ادم های معمولی یکی هست عایا

  1. سلام، وقت بخیر. بله شما باید این فایل را با وینرار یا زیپ از حالت فشرده سازی خارج کنید و این سرور همان سرور اصلی می باشد که در حالت عادی در آن بازی می کنید.

 6. دمتتتتووون گرم ❤️😍 واقعا الان بازی برام لذتبخش شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا